Pleťové sérum s hlemýždím extraktem Refan, 50ml

Kód: R0049
Neohodnoceno
249 Kč
Momentálně nedostupné

Sérum s hlemýždím extraktem pro použití okolo očí. Extrakt z hlemýžďů - účinná složka přípravků proti stárnutí pleti. Používá se jako sérum pod krém. Podporuje tvorbu kolagenu, elastinu a vyhlazuje vrásky. Hlemýždí extrakt spolu s růžovou vodou podporují přirozenou regeneraci pleti a zabraňuje předčasnému stárnutí kůže. Extrakt je bohatý na aktivní složky, stimuluje buněčné funkce, aktivuje syntézu bílkovin a regeneraci pokožky a zpomaluje procesy stárnutí pokožky.

BEZ PARABENŮ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sérum poskytuje především pocit svěžesti a komfortu, má lehkou, fluidní textury, která se do pleti okamžitě vstřebá. Tento zázračný elixír je také skvělé pro vyhlazení, rozjasnění a uklidnění pleti. Lehký gelový koncentrát je vhodný pro aktivní ošetření stárnutí a vrásčité kůže. Extrakt z hlemýžďů stimuluje buněčné funkce, podporuje regeneraci pokožky a zpomaluje proces stárnutí.

Hlemýždí Perfection Face Serum máte k dispozici v 50 ml bezvzduchové lahvičce, která se snadně používá i dávkuje. Aairless lahvička chrání přírodní složky před stykem se vzduchem, ale také před světlem pro zachování trvanlivosti a kvality konzistence. Díky speciální pumpičce se celý obsah balení využívá beze zbytků.

 

 

POUŽITÍ: Pro silnější účinek naneste jako základ na čistou a suchou pokožku tváře před denním nebo nočním krémem. Může být také použit samostatně. Vhodné pro oblast kolem očí.

O hlemýždím extraktu:  V našem rušném každodenním životě nezaznamenáváme vzhled prvních vrásek, pokožky a nerovnoměrné tóny pleti. Pro zpomalení procesu stárnutí pokožky používáme různé prostředky. Některé z nejefektivnějších prostředků se ukázaly být složkami odvozenými od přírody. To je i případ extraktu z hlemýžďů. Jedním z jeho hlavních rysů je aktivovat kůži. Jeho hlavní součásti jsou:

    
Allantoin - hydratuje pokožku tím, že zvyšuje obsah vody, podporuje uvolňování již mrtvých buněk a snižuje zánětlivost
    
Kolagen a elastin - zlepšují pružnost pokožky a snižují jemné linie
    
Kyselina glykolová - podporuje exfoliaci pokožky
    
Kyselina hyaluronová - aktivuje rozdělení buněk a regeneraci pokožky, snižuje vrásky a
zajišťuje hlubokou tkáňovou hydrataci
    
Proteiny - změkčují pokožku
    
Vitamin E - silný antioxidant chránící pokožku před poškozením volnými radikály