Denní esence Queen Rose Refan, 30 ml

Kód: R0039
Sleva
Neohodnoceno
175 Kč
Momentálně nedostupné

Denní esence Královská růže

Velmi jemný výtažek s vysokým obsahem přírodního růžového oleje a růžové hmoty. Krém kombinuje výživné a hydratační přísady.

Bez parabenů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje také mandlový olej a olej z hroznových semen. Tyto oleje mají složení velmi podobné složení kožního mazu a proto jsou schopny proniknout hluboko a rychle do pokožky, což zaručuje její pružnost a měkkost. Krém zajišťuje i přirozenou ochranu před škodlivým účinkem UV slunečních paprsků díky obsahu vitamínu E. Bohaté kosmetické funkce jsou kombinovány s protizánětlivými vlastnostmi extraktů z lékořice a lipového květu, které doplňují pocit plného komfortu. Krém neobsahuje žádné parfémové kompozice nebo syntetické činidla.

Použití: aplikujte ráno na důkladně očištěný obličej.

 

Vliv účinných složek kosmetické řady Queen Rose:

Kompletní řada růžových kosmetických přípravků pro citlivou pleť - růžový olej, růžová hmota a růžová voda.

Růžový olej - obsahuje 300 osvědčených cenných látek, které představují 86% jeho složení. Zbývajících 14% tvoří složky ve velmi malých množstvích, jsou však velmi důležité pro jeho kvalitu. Základním růžovým olejem je "olej pro ženy". Používá se v aromaterapii pro léčbu poruch reprodukčního systému. Působí jako velmi účinný afrodiziakum, zejména u žen s emocionálními poruchami, které vedou k sexuálním problémům. Růžový olej je vhodný pro všechny typy pleti, ale je nejvýhodnější pro suchou, citlivou a stárnoucí pleť. Má tonizující a stlačující účinek na kapiláry i na krevní oběh jako celek, což je velmi vhodné pro pokožku náchylnou k zarudnutí. Má příznivý účinek na dermatitidu a ekzémy. Má protizánětlivý a hojivý účinek v případě spálenin.

Růžová voda - přírodní antiseptikum i ztužovač. Tónuje a osvěžuje pokožku obličeje, zlepšuje krevní oběh a udržuje vodní rovnováhu v procesu obnovy pokožky.

Růžová hmota - získaná extrakcí čerstvých okvětních lístků z růží. Má bohaté složení více než 166 komponent. Kombinuje protizánětlivé, regenerační a léčebné vlastnosti. Má změkčující a vyhlazující účinek na pokožku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleť
Hmotnost: 0.3 kg