Deo roll-on Něžná růže Refan, 50ml

Kód: R0010
Neohodnoceno
85 Kč
Skladem

Deo roll-on Něžná růže

Poskytuje celodenní ochranu a příjemnou vůni. Organická růžová voda destilovaná z odrůdy Rosa Alba společně s alantoinem redukují podráždění a regenerují pokožku. Jemná květinová vůně růží vám dává pocit svěžesti a čistoty po celý den.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Vliv účinných složek kosmetické řady Něžná růže:

Organická růžová voda - je destilována z odrůdy Rosa Alba, která pochází z ekologicky čisté oblasti v srdci bulharského růžového údolí. Tato květinová voda má následující prospěšné účinky: čistí, hydratuje, uklidňuje, kondiciuje a chrání pokožku.

Allantoin - provitamin B5 hydratuje pokožku tím, že zvyšuje obsah vody, podporuje uvolňování již mrtvých buněk a snižuje zánětlivost. Alantoin je krystalický bílý prášek bez zápachu, rozpustný ve vodě. Nachází se v moči většiny savců, ale lze ho najít i ve výtažcích některých rostlin, například kostivalu lékařského. Díky svým regeneračním vlastnostem má široké využití v kosmetickém i farmaceutickém průmyslu. Pokožku ochraňuje, zjemňuje a regeneruje, napomáhá hojení kůže a sliznic. Alantoin urychluje hojivé procesy a podporuje tvorbu tkaniv při zlomeninách.

Panthenol - provitamin B5 hydratuje pokožku a chrání ji před záněty.

Kakaové máslo má změkčující, zvlhčující a vyživující vlastnosti.