Sprchový gel Queen Rose Refan, 200ml

Kód: R0036
Sleva
Neohodnoceno
199 Kč
Skladem

Sprchový gel Královská růže

Gel s měkkou formulí pro jemnou krémovou pěnu, který hebce omyje pokožku v čerstvé růžové vůni.

Bez parabenů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tónovací a stimulační vlastnosti bazalického extraktu jsou kombinovány s protizánětlivými a antiseptickými vlastnostmi růžové a sladovnické. Komplex vitaminů, které jsou nejdůležitější pro pokožku - A, E, F a H, spolu s přípravkem Provitamin B5 pomáhá při ošetření pokožky tím, že ji aktivně vyživuje a zvyšuje její pružnost. Použitím tohoto sprchového gelu bude vaše pokožka měkká a hladká a zajistí její hydrataci.

Použití: jemně vmasírujte do mokrého těla a důkladně opláchněte vodou.


Vliv účinných složek kosmetické řady Queen Rose:

Kompletní řada růžových kosmetických přípravků pro citlivou pleť - růžový olej, růžová hmota a růžová voda.

Růžový olej - obsahuje 300 osvědčených cenných látek, které představují 86% jeho složení. Zbývajících 14% tvoří složky ve velmi malých množstvích, jsou však velmi důležité pro jeho kvalitu. Základním růžovým olejem je "olej pro ženy". Používá se v aromaterapii pro léčbu poruch reprodukčního systému. Působí jako velmi účinný afrodiziakum, zejména u žen s emocionálními poruchami, které vedou k sexuálním problémům. Růžový olej je vhodný pro všechny typy pleti, ale je nejvýhodnější pro suchou, citlivou a stárnoucí pleť. Má tonizující a stlačující účinek na kapiláry i na krevní oběh jako celek, což je velmi vhodné pro pokožku náchylnou k zarudnutí. Má příznivý účinek na dermatitidu a ekzémy. Má protizánětlivý a hojivý účinek v případě spálenin.

Růžová voda - přírodní antiseptikum i ztužovač. Tónuje a osvěžuje pokožku obličeje, zlepšuje krevní oběh a udržuje vodní rovnováhu v procesu obnovy pokožky.

Růžová hmota - získaná extrakcí čerstvých okvětních lístků z růží. Má bohaté složení více než 166 komponent. Kombinuje protizánětlivé, regenerační a léčebné vlastnosti. Má změkčující a vyhlazující účinek na pokožku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělo
Hmotnost: 0.2 kg