Přírodní růžový olej Biofresh, 1,2 ml

Kód: B04004
Neohodnoceno
799 Kč
Skladem

100% růžový olej - REGINA FLORIS

Dokonalý prostředek k vyživování, změkčení a regeneraci bolavých stárnoucích tkání, což zpomaluje proces stárnutí na úrovni buněk.

Přírodní růžový olej obsahuje přes 300 neocenitelných látek s úžasným účinkem na lidské tělo, je to zásadní elixír používaný v kosmetickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu po celém světě.

silně protizánětlivý, antibakteriální a omlazující účinek.
neobsahuje parabeny, konzervační látky, přísady, vodu nebo jiné chemické sloučeniny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růžový je nejcennějším éterickým olejem. Vysoká kvalita růžového oleje je výsledkem blahodárného klimatu v ekologicky čisté oblasti Kazanlaku, proslulé pěstováním bulharské olejnaté růže. Má výrazné antibakteriální, protizánětlivé a regenerační účinky a je ideální k vyživování, hydrataci a regeneraci poškozených a stárnoucích tkání, kdy zpomaluje proces stárnutí buněk. Něžná a okouzlující vůně růžového oleje má výrozné aroma-terapeutické účinky na lidský organismus. Aroma působí antidepresivně, přispívá k dobré náladě a zárověň také působí jako afrodisiakum.

Lze jej použít jako hlavní složku kosmetiky pro tvář, tělo a vlasy. Vyživuje a zjemňuje obnovuje poškozené tkáně a zpomaluje proces stárnutí na buněčné úrovni.

Bulharský přírodní růžový olej je nejméně toxický ze všech silných éterických olejů a může být použit k vaření. Současně používaný jako léčivý přípravek, má silné čistící, uklidňující a antiseptický efekt, zpřísňuje kapiláry a je vhodný pro všechny typy pleti. Úžasný pro aromaterapii a relaxaci.

Použití: Nanášejte podle potřeby. Na pokožku používejte ve zředěné formě. Růžový olej se ředí nejlépe jojobovým, arganovým olejem nebo neutrálním masážním olejem.

Bez parabenů!

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní růžový olej
Hmotnost: 0.1 kg