Regenerační noční krém VIA NATURAL granátové jablko a růže 50 ml

Kód: B17006
Novinka Tip
Neohodnoceno
202 Kč
Skladem

Luxusní emulze vyvinutá tak, aby současně aktivovala obnovovací mechanismy pleti a podporovala její noční regeneraci. Produkt, inspirovaný myšlenkou kombinace složek s uklidňujícími, hydratačními a vyživujícími vlastnostmi, poskytuje účinný komplexní účinek. Ráno se pleť probudí zářivá, svěží a odpočatá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Resveratrol – silný polyfenolický antioxidant, který je syntetizován řadou rostlin, aby se chránily před stresem způsobeným agresory životního prostředí a patogenními mikroorganismy.
Účinnost resveratrolu je dána jeho schopností pronikat přes kožní bariéru a poskytovat komplexní biologicky aktivní působení.
Prokazatelně chrání buňky před poškozením účinnou neutralizací volných radikálů, aktivuje syntézu proteinů mládí (sirtuinů) a kolagenu, má protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti, vyrovnává tón pleti

Bio olej z granátového jablka – získává se lisováním semen plodů granátového jablka za studena. Olej je nepostradatelným pomocníkem při ochraně pleti před volnými radikály a stresem způsobeným negativními účinky UV záření a znečištění. Vysoký obsah vzácné omega-5 kyseliny punicové přispívá k výjimečným vlastnostem oleje z granátového jablka – působí zklidňujícím dojmem, napomáhá rychlé obnově pokožky tím, že ji zklidňuje, vyhlazuje a zjemňuje.

Amiporine®ER* – restrukturalizační aktivní složka z granátového jablka, která obnovuje přirozený tok vody stimulací specifických kožních akvaporinů (AQP3). Prokazatelně zlepšuje vodní rovnováhu buněk, jejich metabolismus a komunikaci mezi nimi. Amiporine®ER* je silnou zbraní v boji proti stárnutí pleti.

Kreatin – přirozený koenzym pro pokožku, nabíjející buňky energií. Urychluje buněčné funkce, posiluje obranné mechanismy pokožky, stimuluje syntézu kolagenu a ceramidů.

Bisabolol – Bisabolol je nejúčinnější aktivní složkou heřmánku, která je zodpovědná za léčivou sílu byliny. Složka chrání pokožku před negativními vlivy každodenních agresorů a stresu. Prokazatelně urychluje proces její obnovy, působí uklidňujícím a protizánětlivě. Vhodné zejména pro citlivou pokožku.