Přírodní dezinfekce rukou se slevou

Žijeme v době, kdy na hygienu a dezinfekci rukou je kladen maximální důraz. I my jsme pro Vás připravili produkty se stříbrnou a růžovou vodou, které Vám při správném použití zajistí, že Vaše ruce budou čisté a dezinfikované. Dezinfekce na ruce pro neprofesionální použití, které jsou deklarovány jako kosmetika, naleznete v kategorii Imunita.

Top produktem naší nabídky je Hloubkově čistící tekuté mýdlo 500ml, které Vám nyní nabízíme s množstevní slevou. Při nákupu od 3 kusů je sleva 10% a při nákupu od 6 kusů bude Vaše sleva 20%. Tekuté dezinfekční mýdlo se stříbrem je vhodné pro každodenní použití zjemňuje pokožku vašich rukou, důkladně ji čistí a zbavuje škodlivých bakterií. Díky stříbru toto mýdlo dokonale vyčistí Vaše ruce a díky růžové vodě je zanechá vyživené a krásně provoněné.

Dalším a neméně důležitým produktem pro čisté a dezinfikované ruce je Čistící dezinfekční antibakteriální gel na ruce 50ml. Díky 62% obsahu etanolu, stříbra a růžové vody Vás bezpečně zbaví virů a bakterií. Navíc, díky svému unikátnímu složení ho můžete použít bez vody a kdekoliv.

Zatím posledním z našich produktů v kategorii Imunita je Intenzivní tuhé čistící mýdlo 100g s pH 9,5. Tuhé dezinfekční mýdlo vhodné pro každodenní použití zjemňuje pokožku vašich rukou, důkladně ji čistí a zbavuje škodlivých bakterií.

Jaké jsou účinky a přednosti stříbrné a růžové vody?

Stříbrná voda zastavuje růst více než 650 druhů bakterií, virů a všech druhů hub, a to díky své schopnosti omezit přístup kyslíku k jednobuněčných mikroorganismů. Bakterie nevyvíjejí odolnost vůči stříbřité vodě. Je to skvělé antiseptické a protizánětlivé činidlo a vyrovnává pH pokožky.

Růžová voda má protizánětlivé, antialergické a uklidňující účinky. Tonizuje, zvlhčuje a zklidňuje podrážděnou a citlivou pokožku.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení