Přírodní dezinfekce rukou se slevou

Žijeme v době, kdy na hygienu a dezinfekci rukou je kladen maximální důraz. I my jsme pro Vás připravili produkty se stříbrnou a růžovou vodou, které Vám při správném použití zajistí, že Vaše ruce budou čisté a dezinfikované. Dezinfekce na ruce pro neprofesionální použití, které jsou deklarovány jako kosmetika, naleznete v kategorii Imunita.

Top produktem naší nabídky je Hloubkově čistící tekuté mýdlo 500ml, které Vám nyní nabízíme s množstevní slevou. Při nákupu od 3 kusů je sleva 10% a při nákupu od 6 kusů bude Vaše sleva 20%. Tekuté dezinfekční mýdlo se stříbrem je vhodné pro každodenní použití zjemňuje pokožku vašich rukou, důkladně ji čistí a zbavuje škodlivých bakterií. Díky stříbru toto mýdlo dokonale vyčistí Vaše ruce a díky růžové vodě je zanechá vyživené a krásně provoněné.

Dalším a neméně důležitým produktem pro čisté a dezinfikované ruce je Čistící dezinfekční antibakteriální gel na ruce 50ml. Díky 62% obsahu etanolu, stříbra a růžové vody Vás bezpečně zbaví virů a bakterií. Navíc, díky svému unikátnímu složení ho můžete použít bez vody a kdekoliv.

Zatím posledním z našich produktů v kategorii Imunita je Intenzivní tuhé čistící mýdlo 100g s pH 9,5. Tuhé dezinfekční mýdlo vhodné pro každodenní použití zjemňuje pokožku vašich rukou, důkladně ji čistí a zbavuje škodlivých bakterií.

Jaké jsou účinky a přednosti stříbrné a růžové vody?

Stříbrná voda zastavuje růst více než 650 druhů bakterií, virů a všech druhů hub, a to díky své schopnosti omezit přístup kyslíku k jednobuněčných mikroorganismů. Bakterie nevyvíjejí odolnost vůči stříbřité vodě. Je to skvělé antiseptické a protizánětlivé činidlo a vyrovnává pH pokožky.

Růžová voda má protizánětlivé, antialergické a uklidňující účinky. Tonizuje, zvlhčuje a zklidňuje podrážděnou a citlivou pokožku.