Péče o tělo při sportu

Přehnané nebo nepravidelné sportování vede rychle k namožení svalstva. Tato bolest, která vzniká nežádoucími látkami v metabolismu nebo přetěžováním svalstva se v minulosti ošetřovala naloženou arnikou v alkoholu, teplými bylinnými obklady nebo šleháním těla mladými březovými výhonky. Vymoženosti naší doby umožňují přístupnější metody jak o sebe pečovat.

Přípravky řady Biofresh SPORT prohřívají, posilují a osvěžují svalstvo a pěstí pokožku na přírodní bázi.

Pro každého, kdo vede aktivní životní styl a chce chránit tělo před oděry a poraněním při sportu tato řada nabízí aktivní balzám, který tvoří suchou, neviditelnou bariéru v oblastech pokožky, kde třením s oblečením, obuví nebo ochranným vybavením může dojít k podráždění. Zjemňuje, osušuje, ochraňuje rizikové oblasti těla a je odolný proti vodě a potu.

Po intenzivní námaze jistě oceníte regeneraci těla zklidňujícím masážním olejem, který má příjemný prohřívací účinek, uvolňuje svaly a také snižuje jejich napětí nebo naopak chladícím gelovým balzámem, který je ideálním řešením pro milovníky sportu v horkých letních dnech, kteří se chtějí po intenzivní fyzické námaze zchladit a zjemnit svou pleť.