BIOFRESH & REFAN - KOSMETIKA BEZ PARABENŮ

 

Biofresh                      Logo of Refan

  • PŘÍRODNÍ INGRIDIENCE       
  • TRADIČNÍ VÝROBA          
  • VHODNÉ PRO VEŠKERÉ TYPY PLETI
  • ŠIROKÁ ŠKÁLA VÝROBKŮ DLE PŘÍRODNÍCH RECEPTŮ
  • VYSOCE KVALITNÍ PARFÉMY ZA ATRAKTIVNÍ CENY
  • PŘÍPRAVKY PRO KOJENCE I MUŽE
  • VŮNĚ A ZDRAVÍ Z RŮŽÍ
  • KOSMETIKA BEZ PARABENŮ

 

 

Biofresh                               

Jednou z hlavních výhod Biofresh Cosmetics je důležitý fakt, že složení produktů je založeno výhradně na přírodních ingrediencíchech, které se starají o vaši tvář, tělo a vlasy tak, jak to potřebují. Produkty Biofresh jsou vhodné pro všechny typy pleti - normální, suché, problematické i citlivé. A Biofresh nezapomíná ani na péči o mužskou pokožku nebo jemnou pokožku kojenců.

Kosmetické řady společnosti Biofresh zahrnují bulharskou růži, bulharský jogurt, Regina Floris, Nat'Aura, bylinné látky, byliny Bulharska a nejnověji i řadu výrobků z organického olivového oleje z Řecka. V každé kosmetické linii najdete krémy a masky, séra, šampony a tělové vody, stejně jako přírodní růžovou vodu a především poklad z nejvzácnějších - růžový olej.

Společnost Biofresh byla založena v roce 2000 a nabízí svým klientům cenově dostupnou a kvalitní kosmetiku s přírodním bulharským růžovým olejem a růžovou vodou. Biofresh se může pochlubit dlouholetou tradicí růžového a kosmetického průmyslu svého regionu, jakož i nahromaděnými a dlouholetými zkušenostmi a znalostmi příznivých účinků přírodních extraktů a neúnavnou prací a výzkumem svého ambiciózního vědeckého týmu.

   Logo of Refan

 

Refan je jednou z předních celosvětových kosmetických značek a také symbolem vysoké kvality a prestiže. Výroba produktů společnosti Refan je kombinací nadšení pro značku, nejmodernějších inovací a získávání dlouhodobých odborných znalostí a know-how, jako i sledování trendů a požadavků trhu a hledání nejlepších možných řešení potřeb spotřebitelů. Společnost tak již téměř 25 let vyrábí vysoce kvalitní parfémy a zároveň nabízí ekonomický, ekologický a inteligentní způsob jejich prodeje s maximální kvalitou za konkurenční ceny. Za úspěchem firmy stojí, krom kvalitních surovin a znalostí, i motto: "Člověk vidí jasně pouze srdcem. Všechno podstatné je pro oči neviditelné".

 

Výsledek obrázku pro logo rosefresh