BIOFRESH & REFAN - KOSMETIKA BEZ PARABENŮ

 

Biofresh                      Logo of Refan

  • PŘÍRODNÍ INGRIDIENCE       
  • TRADIČNÍ VÝROBA          
  • VHODNÉ PRO VEŠKERÉ TYPY PLETI
  • ŠIROKÁ ŠKÁLA VÝROBKŮ DLE PŘÍRODNÍCH RECEPTŮ
  • VYSOCE KVALITNÍ PARFÉMY ZA ATRAKTIVNÍ CENY
  • PŘÍPRAVKY PRO KOJENCE I MUŽE
  • VŮNĚ A ZDRAVÍ Z RŮŽÍ
  • KOSMETIKA BEZ PARABENŮ

 

 

Biofresh                               

Jednou z hlavních výhod Biofresh Cosmetics je důležitý fakt, že složení produktů je založeno výhradně na přírodních ingrediencíchech, které se starají o vaši tvář, tělo a vlasy tak, jak to potřebují. Produkty Biofresh jsou vhodné pro všechny typy pleti - normální, suché, problematické i citlivé. A Biofresh nezapomíná ani na péči o mužskou pokožku nebo jemnou pokožku kojenců.

Kosmetické řady společnosti Biofresh zahrnují bulharskou růži, bulharský jogurt, Regina Floris, Nat'Aura, bylinné látky, byliny Bulharska a nejnověji i řadu výrobků z organického olivového oleje z Řecka. V každé kosmetické linii najdete krémy a masky, séra, šampony a tělové vody, stejně jako přírodní růžovou vodu a především poklad z nejvzácnějších - růžový olej.

Společnost Biofresh byla založena v roce 2000 a nabízí svým klientům cenově dostupnou a kvalitní kosmetiku s přírodním bulharským růžovým olejem a růžovou vodou. Biofresh se může pochlubit dlouholetou tradicí růžového a kosmetického průmyslu svého regionu, jakož i nahromaděnými a dlouholetými zkušenostmi a znalostmi příznivých účinků přírodních extraktů a neúnavnou prací a výzkumem svého ambiciózního vědeckého týmu.

   Logo of Refan

 

Refan je jednou z předních celosvětových kosmetických značek a také symbolem vysoké kvality a prestiže. Výroba produktů společnosti Refan je kombinací nadšení pro značku, nejmodernějších inovací a získávání dlouhodobých odborných znalostí a know-how, jako i sledování trendů a požadavků trhu a hledání nejlepších možných řešení potřeb spotřebitelů. Společnost tak již téměř 25 let vyrábí vysoce kvalitní parfémy a zároveň nabízí ekonomický, ekologický a inteligentní způsob jejich prodeje s maximální kvalitou za konkurenční ceny. Za úspěchem firmy stojí, krom kvalitních surovin a znalostí, i motto: "Člověk vidí jasně pouze srdcem. Všechno podstatné je pro oči neviditelné".

 

Výsledek obrázku pro logo rosefresh

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení