Sametový krém na ruce VIA NATURAL granátové jablko a růže 50 ml

Kód: B17004
Novinka Tip
Neohodnoceno
55 Kč
Skladem

Esenciální krém pro intenzivní péči o pokožku rukou. Urychluje regenerační procesy, obnovuje přirozenou lipidovou bariéru proti ztrátě vlhkosti a vnějším agresorům prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Resveratrol – silný polyfenolický antioxidant, který je syntetizován řadou rostlin, aby se chránily před stresem způsobeným agresory životního prostředí a patogenními mikroorganismy.
Účinnost resveratrolu je dána jeho schopností pronikat přes kožní bariéru a poskytovat komplexní biologicky aktivní působení.
Prokazatelně chrání buňky před poškozením účinnou neutralizací volných radikálů, aktivuje syntézu proteinů mládí (sirtuinů) a kolagenu, má protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti, vyrovnává tón pleti

Bio olej z granátového jablka – získává se lisováním semen plodů granátového jablka za studena. Olej je nepostradatelným pomocníkem při ochraně pleti před volnými radikály a stresem způsobeným negativními účinky UV záření a znečištění. Vysoký obsah vzácné omega-5 kyseliny punicové přispívá k výjimečným vlastnostem oleje z granátového jablka – působí zklidňujícím dojmem, napomáhá rychlé obnově pokožky tím, že ji zklidňuje, vyhlazuje a zjemňuje.

Amiporine®ER* – restrukturalizační aktivní složka z granátového jablka, která obnovuje přirozený tok vody stimulací specifických kožních akvaporinů (AQP3). Prokazatelně zlepšuje vodní rovnováhu buněk, jejich metabolismus a komunikaci mezi nimi. Amiporine®ER* je silnou zbraní v boji proti stárnutí pleti.
Kreatin - přírodní koenzym pro pokožku, nabíjející buňky energií. Urychluje buněčné funkce, posiluje obranné mechanismy pokožky, stimuluje syntézu kolagenu a ceramidů.

Panthenol (Provitamin B5) – univerzální biologicky aktivní složka, působí protizánětlivě, zlepšuje elasticitu a hustotu pokožky.