Bohatý hedvábný tělový krém VIA NATURAL granátové jablko a růže 200 ml

Kód: B17003
Novinka Tip
Neohodnoceno
199 Kč
Skladem

Luxusní receptura pro okamžitou péči a pohodlí ihned po aplikaci. Zanechává pleť tónovanou a obdařenou revitalizující svěžestí, která vydrží po celý den. Pokožka se po použití stává sametově hebkou, hydratovanou a jemně provoněnou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Resveratrol – silný polyfenolický antioxidant, který je syntetizován řadou rostlin, aby se chránily před stresem způsobeným agresory životního prostředí a patogenními mikroorganismy.
Účinnost resveratrolu je dána jeho schopností pronikat přes kožní bariéru a poskytovat komplexní biologicky aktivní působení. Bylo prokázáno, že chrání buňky před poškozením tím, že účinně neutralizuje volné radikály, aktivuje syntézu proteinů mládí (sirtuinů) a kolagenu, má protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti, vyrovnává tón pleti.

Bio olej z granátového jablka – získává se lisováním semen plodů granátového jablka za studena. Olej je nepostradatelným pomocníkem při ochraně pleti před volnými radikály a stresem způsobeným negativními účinky UV záření a znečištění. Vysoký obsah vzácné omega-5 kyseliny punicové přispívá k výjimečným vlastnostem oleje z granátového jablka – působí zklidňujícím dojmem, napomáhá rychlé obnově pokožky tím, že ji zklidňuje, vyhlazuje a zjemňuje.

Amiporine®ER* – restrukturalizační aktivní složka z granátového jablka, která obnovuje přirozený tok vody stimulací specifických kožních akvaporinů (AQP3). Prokazatelně zlepšuje vodní rovnováhu buněk, jejich metabolismus a komunikaci mezi nimi. Amiporine®ER* je silnou zbraní v boji proti stárnutí pleti.
Fucocert® – polysacharid, který poskytuje pleti optimální hydrataci a hedvábný pocit. Působí komplexně – okamžitě hydratuje pokožku a poskytuje hydrataci trvající až 8 hodin.

Olivový skvalen – moderní přírodní řešení proti stárnutí pleti. Obsahuje vysoce koncentrovaný olivový skvalen - hlavní složku lidského mazu - 13%. Poskytuje ochrannou kožní bariéru, chrání kožní lipidy před tvorbou peroxidů (produktů oxidace) a volných radikálů vyvolaných UV zářením. Má hydratační a změkčující vlastnosti a vysokou kompatibilitu s pokožkou. Plantasens® Olive Active HP nabízí vysoký antioxidační potenciál, chrání strukturální tkáně pokožky a je účinnou složkou proti stárnutí s prokázanou účinností.