Přírodní 100% růžový olej Biofresh, 0,5ml

Kód: B05014
Neohodnoceno
659 Kč
Skladem

Přírodní 100% růžový olej - ROYAL ROSE

Vyroben z květů damascénských růží. Růžový olej je nejcennějším éterickým olejem. Vysoká kvalita růžového oleje je výsledkem blahodárného klimatu v ekologicky čisté oblasti Kazanlaku, proslulé pěstováním bulharské olejnaté růže. Má výrazné antibakteriální, protizánětlivé a regenerační účinky a je ideální k vyživování, hydrataci a regeneraci poškozených a stárnoucích tkání, kdy zpomaluje proces stárnutí buněkNěžná a okouzlující vůně růžového oleje má výrozné aroma-terapeutické účinky na lidský organismus. Aroma působí antidepresivně, přispívá k dobré náladě a zárověň také působí jako afrodisiakum.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% Naturální bulharský růžový olej z damašských růží je nejdražší, nejžádanější a velice obtížně získávaný olej na světě.

Získává se destilací z bulharské růže Rose Damascena, která je právem nazývána královnou květin. 

Růžový olej damašské růže obsahuje více než 300 vzácných ingrediencí, které působí jako elixír na lidský organismus, čímž se stává nepostradatelným v kosmetice, farmacii a potravinářství po celém světě. 

Čistý přírodní růžový olej je vhodný pro všechny typy pleti.

 POUŽITÍ:

Na pokožku používejte ve zředěné formě, růžový olej se ředí nejlépe  jojobovým olejem, arganovým olejem nebo neutrálním masážním olejem. Vhodný také k aromaterapii.

  • Aromaterapie - přidáním několika kapek do aroma lampy

  • Přidáním do kosmetických přípravků na pleť, tělo a vlasy

  • Přidáním několika kapek do připravované pleťové masky

  • Přidáním několika kapek do koupele

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní růžový olej
Hmotnost: 0.09 kg