Jemný hydratační denní pleťový krém VIA NATURAL granátové jablko a růže 50 ml

Kód: B17005
Novinka Tip
Neohodnoceno
202 Kč
Skladem

Elegantní a inovativní receptura inspirovaná konceptem "Zdravá a krásná pleť". Krém je navržen tak, aby účinně chránil před denními agresory a poskytoval celodenní komfort. Po použití je pleť osvěžená, hydratovaná a připravená na výzvy dne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Resveratrol – silný polyfenolický antioxidant, který je syntetizován řadou rostlin, aby se chránily před stresem způsobeným agresory životního prostředí a patogenními mikroorganismy.
Účinnost resveratrolu je dána jeho schopností pronikat přes kožní bariéru a poskytovat komplexní biologicky aktivní působení.
Prokazatelně chrání buňky před poškozením účinnou neutralizací volných radikálů, aktivuje syntézu proteinů mládí (sirtuinů) a kolagenu, má protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti, vyrovnává tón pleti

Bio olej z granátového jablka – získává se lisováním semen plodů granátového jablka za studena. Olej je nepostradatelným pomocníkem při ochraně pleti před volnými radikály a stresem způsobeným negativními účinky UV záření a znečištění. Vysoký obsah vzácné omega-5 kyseliny punicové přispívá k výjimečným vlastnostem oleje z granátového jablka – působí zklidňujícím dojmem, napomáhá rychlé obnově pokožky tím, že ji zklidňuje, vyhlazuje a zjemňuje.

Amiporine®ER* – restrukturalizační aktivní složka z granátového jablka, která obnovuje přirozený tok vody stimulací specifických kožních akvaporinů (AQP3). Prokazatelně zlepšuje vodní rovnováhu buněk, jejich metabolismus a komunikaci mezi nimi. Amiporine®ER* je silnou zbraní v boji proti stárnutí pleti.

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová – vysokomolekulární lineární polysacharid, klíčová složka lidské kůže, která má důležitou strukturální funkci. Má obrovskou schopnost vázat vodu. Esenciální schopnost vysokomolekulární kyseliny hyaluronové vytvářet na epidermis éterický hydratační film přispívá k její účinné hydrataci a vyhlazení. Molekulová hmotnost 1,5-1,8 Mda.

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová Cube3 - se specifickým spektrem molekulové hmotnosti - 50-3000 KDa. Vyvinuto tak, aby poskytovalo okamžitý liftingový efekt a okamžitou hydrataci. Díky své specifické velikosti dobře proniká do epidermis, napomáhá účinnému pronikání účinných látek rozpustných v oleji a vodě. Zlepšuje bariérovou funkci a elasticitu pokožky, redukuje hloubku vrásek.