Skvělé - nová řada GOLD sjednocuje vůně!

V každodenním životě jsou používány různé kosmetické výrobky. Ale tyto jsou parfemovány v různých smyslových směrech a jejich aroma je na těle překryto vůní parfému, který používáme.
Nová řada REFAN GOLD COLLECTION byla vyvinuta po analýze chování spotřebitelů, což naznačuje, že většina z nich používá různé kosmetické prostředky, ale upřednostňuje, aby měly sjednocující vůni. To umožňuje, aby vůně vašeho oblíbeného parfému byla bohatší, intenzivnější a nezměněná.
Aby však tento efekt získal, aniž by vyvolával nežádoucí účinky na pokožku, vybrala společnost REFAN pro své výrobky speciální vonné látky, které jsou vůči pokožce tolerantnější. Jsou odlišné od těch tradičně používaných v parfumerii - jsou určeny pro kosmetiku a kontakt s velkou plochou pokožky. Tyto vůně jsou v parfémovém sortimentu parfému, ale nejsou totožné a neměly by být porovnávány.
REFAN GOLD COLLECTION obsahuje vůni parfému a tělové kosmetiky ve stejném smyslu: pro dámy sprchový gel a tělové mléko a pro pánové - šamponový sprchový gel. Takže máte možnost sprchovat se svou oblíbenou vůní, po sprše se postáráte o pokožku a jako poslední doplněk přidáte i parfém - pro kompletní rituál s vaší oblíbenou vůní.
Produkty značky REFAN GOLD COLLECTION mají neodolatelný vliv na trvanlivé a intenzivní chutě. Také obal je vyroben z luxusní zlaté karty, která mu dává velmi stylový a sofistikovaný design a činí z něj vhodný dárek.