Posilující, ochranný a rozjasňující šampon 3v1 s obsahem bílé růže 200 ml

Kód: B15002
Tip
Neohodnoceno
153 Kč
Skladem

Speciální šampon na posílení vlasů a vlasové pokožky působící na vlastní keratin pokožky a vlasů. Vlasy a pokožka je posílena a hydratovaná. Tento šampon obsahuje výtažky bílé růže díky čemu ještě i krásně provoní Vaše vlasy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální složení tohoto šamponu Vaše vlasy a pokožku viditelně posílí. Vlasy jsou po použití silné, hydratované a lesklé. Ve složení naleznete kombinaci účinných látek a inovativních složek jako mléčné proteiny, olej z bílé růže a ovesný protein. Navíc tento šampon ochrání barvu Vašich vlasů.

Účinek ve třech krocích:

  1. Chrání a hydratuje citlivou pokožku hlavy
  2. Posiluje vlasové kořínky - zabraňuje padání vlasů
  3. Rozjasňuje a chrání barvu vlasů

ÚČINNÉ LÁTKY:

  • Olej z bílé růže
  • Diamantový prášek
  • Růžová voda z bílé růže - kromě hydratačních vlastností je tato růžová voda charakterizována delikátní květinovou vůní, takže po použití budou Vaše vlasy krásně provoněné
  • FIBERHANCE™ BM SOLUTION - inovativní patentovaná molekula vyvinutá speciálně pro posílení vlasů. Vlasy posiluje zevnitř, tak že působí přímo na keratínovou strukturu vlasů. V porovnání s neošetřenými vlasy se podařilo dosáhnout díky této molekule až trojnásobného posílení vlasů.
  • GLUADIN® WLM BENZ - vysoce mikronizován pšeničný protein. Pod tímto názvem se ukrývá schopnost této látky přeniknout dovnitř vlasů a důkladně je vyživovat. Pšeničný protein taky vytváří na vlasech ochranný film, čímž je chrání před každodenním poškozováním jako je česání a žehlení vlasů. Navíc taky vlasy díky tomuto proteinu zůstávají krásně hladké a lesklé.

POUŽITÍ:

Šampon naneste na vlhké vlasy, jemnou masáží vytvořte pěnu, nechte působit asi 2 až 3 minuty a opláchněte tekoucí vodou